Dalekohled YUCON® FUTURUS BINOCULAR 8X40 WA

YUCON®
dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


Kód:
22038
Výrobce:
Cena s DPH: 2 195 Kč
Cena bez DPH: 1 814 Kč
Skladová dostupnost:
3 - 10 dní

  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Dalekohled YUCON® FUTURUS BINOCULAR 8X40 WA
Kompaktní dalekohled Futurus 8x40WA díky širokého zornému poli zajišťuje komfort při pozorování i pohyblivých objektů. 
Světelná optika s antireflexní vrstvou pro ostrý trojrozměrný obraz. Velký otočný válec posuvného mechanismu umožňuje jednoduché ovládání ostření.

Výklopné kryty okuláru a objektivu chrání optiku před poškozením či nečistotami. Součástí balení je brašna a čistící hadřík na optiku.

Technické údaje:

Zvětšení : 8x
Průměr objektivu : 40 mm
Zorný úhel : 7,5°
Zorné pole : 118 m/1000m
Dioptrická korekce : -4,5 / +3 dioptrie
Rozměry : 150 x 190 x 60mm
Hmotnost : 800g 

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
 tel.: +420 732 435 004

0 kusů / 0

ROTHCO

Firma ROTHCO patří k největším dodavatelům vojenského oblečení a army vybavení. Milovníci army stylu v oblékání jistě ocení velký výběr oblečení, a to jak čepice, trika, tak samozřejmě kalhoty, obuv a bundy, vč.softshellových. Velkou oblibu si získalo army oblečení ve stylu Vintage, hlavně bundy M-65, kalhoty, šortky a další. Pro jakoukoliv příležitost jsou vhodné army tašky v mnoha provedeních a barvách a tašky kožené. Ve velkém počtu výrobků lze samozřejmě nalézt rovněž oblečení a vybavení pro rozličné outdoorové aktivity. Vysoká kvalita zpracování a originalita podtrhuje oblíbenost výrobků značky ROTHCO.

ALPHA INDUSTRIES

Každý, kdo se chce oblékat stylově a zároveň hledá kvalitu, zná určitě značku ALPHA INDUSTRIES. Od počátku firma vyrábí polní bundy M-65 a letecké bundy MA-1, později CWU, dodávané především složkám armády. Zvláště v chladném zimním počasí jsou oblíbené bundy N-2B, N-3B. Varianty army oblečení, např. letní bundy, zimní bundy, přizpůsobené v současné době modním trendům, aniž by ztratily na funkčnosti a kvalitě, jsou stále vyhledávanějšími produkty kultovní značky Alpha Industries.