Svítilna taktická 1LED CREE Q5 černá

101INC
dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


Kód:
TL081-2AA
Výrobce:
Cena s DPH: 595 Kč
Cena bez DPH: 492 Kč
Skladová dostupnost:
3 - 10 dní

  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Svítilna taktická 1LED CREE Q5 černá

Taktická LED svítilna s extrémní svítivostí - CREE Q5 USA LED, životnost 50.000 hodin, svítivost 180 Lumenů, pouzdro svítilny z hliníkové slitiny. Dosvit až 120m.

Napájení:2 x AA-1,5V, dodáváno bez baterií. Délka : 15cm Váha : 80g

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
 tel.: +420 732 435 004

0 kusů / 0

ROTHCO

Firma ROTHCO patří k největším dodavatelům vojenského oblečení a army vybavení. Milovníci army stylu v oblékání jistě ocení velký výběr oblečení, a to jak čepice, trika, tak samozřejmě kalhoty, obuv a bundy, vč.softshellových. Velkou oblibu si získalo army oblečení ve stylu Vintage, hlavně bundy M-65, kalhoty, šortky a další. Pro jakoukoliv příležitost jsou vhodné army tašky v mnoha provedeních a barvách a tašky kožené. Ve velkém počtu výrobků lze samozřejmě nalézt rovněž oblečení a vybavení pro rozličné outdoorové aktivity. Vysoká kvalita zpracování a originalita podtrhuje oblíbenost výrobků značky ROTHCO.

ALPHA INDUSTRIES

Každý, kdo se chce oblékat stylově a zároveň hledá kvalitu, zná určitě značku ALPHA INDUSTRIES. Od počátku firma vyrábí polní bundy M-65 a letecké bundy MA-1, později CWU, dodávané především složkám armády. Zvláště v chladném zimním počasí jsou oblíbené bundy N-2B, N-3B. Varianty army oblečení, např. letní bundy, zimní bundy, přizpůsobené v současné době modním trendům, aniž by ztratily na funkčnosti a kvalitě, jsou stále vyhledávanějšími produkty kultovní značky Alpha Industries.