ALPHA INDUSTRIES

Upřesnit cenu
od 295 Kč do 6 450 Kč
 
 
Seřadit položky
počet na stránce:

Taška ALPHA INDUSTRIES CARGO OXFORD COURIER černá

Velmi praktická stylová taška přes rameno, rozměry 36 x 30 x 14cm. Dvě hlavní kapsy s menšími kapsami a kapsami se zipem, vyztužené dno. Zapínání na suchý zip. Nastavitelný popruh, potisk. Vyrobeno z odolného oxford-nylonu.

Taška ALPHA INDUSTRIES CARGO OXFORD COURIER černá
Výrobce:ALPHA INDUSTRIES
Kód:10191603
1 395 Kč bez DPH 1 153 Kč
ihned

Nacházíte se v kategorii: ALPHA INDUSTRIES

 tel.: +420 732 435 004

0 kusů / 0

ROTHCO

Firma ROTHCO patří k největším dodavatelům vojenského oblečení a army vybavení. Milovníci army stylu v oblékání jistě ocení velký výběr oblečení, a to jak čepice, trika, tak samozřejmě kalhoty, obuv a bundy, vč.softshellových. Velkou oblibu si získalo army oblečení ve stylu Vintage, hlavně bundy M-65, kalhoty, šortky a další. Pro jakoukoliv příležitost jsou vhodné army tašky v mnoha provedeních a barvách a tašky kožené. Ve velkém počtu výrobků lze samozřejmě nalézt rovněž oblečení a vybavení pro rozličné outdoorové aktivity. Vysoká kvalita zpracování a originalita podtrhuje oblíbenost výrobků značky ROTHCO.

ALPHA INDUSTRIES

Každý, kdo se chce oblékat stylově a zároveň hledá kvalitu, zná určitě značku ALPHA INDUSTRIES. Od počátku firma vyrábí polní bundy M-65 a letecké bundy MA-1, později CWU, dodávané především složkám armády. Zvláště v chladném zimním počasí jsou oblíbené bundy N-2B, N-3B. Varianty army oblečení, např. letní bundy, zimní bundy, přizpůsobené v současné době modním trendům, aniž by ztratily na funkčnosti a kvalitě, jsou stále vyhledávanějšími produkty kultovní značky Alpha Industries.