Nářadí, nástroje

Upřesnit cenu
od 10 Kč do 2 795 Kč
 
 
Upřesnit značku
DALŠÍ VÝROBCI (14)
Seřadit položky
počet na stránce:

Nářaďové kleště COLEMAN® černá & zelená

Univerzální multifunkční nářadí, vyrobené z kvalitní nerezové oceli. Hliníková rukojeť s protiskluzovou úpravou. Nástroj obsahuje kleště se štípacími plochami, nůž-čepel 7,5cm, otvírák na konzervy a láhve, plochý a křížový ...

Nářaďové kleště COLEMAN®  černá & zelená
Výrobce:COLEMAN
Kód:CM6012
495 Kč bez DPH 409 Kč
3 - 10 dní

Nářaďové kleště COMMANDO T20 nerez

Univerzální kapesní kleště, vyrobené z kvalitní nerezové oceli a zahrnující až 28 funkcí. Součástí dodávky je nylonové pouzdro pro upevnění na opasek a sada bitů.

Nářaďové kleště COMMANDO T20 nerez
Výrobce:COMMANDO
Kód:1072
495 Kč bez DPH 409 Kč
ihned

Polní lopatka COMMANDO oliva

Kvalitní skládací polní lopatka v kombinaci s ostrou motyčkou, dodávána s nylonovým pouzdrem. Celková délka-60cm.

Polní lopatka COMMANDO oliva
Výrobce:COMMANDO
Kód:1862
395 Kč bez DPH 326 Kč
ihned

Kompas ROTHCO® CARABINER

Kompas s karabinou a odolným hliníkovým pouzdrem. Pozink. Celková délka: 11cm.

Kompas ROTHCO® CARABINER
Výrobce:ROTHCO®
Kód:265
245 Kč bez DPH 202 Kč
ihned

Nacházíte se v kategorii: Nářadí, nástroje

 tel.: +420 732 435 004

0 kusů / 0

ROTHCO

Firma ROTHCO patří k největším dodavatelům vojenského oblečení a army vybavení. Milovníci army stylu v oblékání jistě ocení velký výběr oblečení, a to jak čepice, trika, tak samozřejmě kalhoty, obuv a bundy, vč.softshellových. Velkou oblibu si získalo army oblečení ve stylu Vintage, hlavně bundy M-65, kalhoty, šortky a další. Pro jakoukoliv příležitost jsou vhodné army tašky v mnoha provedeních a barvách a tašky kožené. Ve velkém počtu výrobků lze samozřejmě nalézt rovněž oblečení a vybavení pro rozličné outdoorové aktivity. Vysoká kvalita zpracování a originalita podtrhuje oblíbenost výrobků značky ROTHCO.

ALPHA INDUSTRIES

Každý, kdo se chce oblékat stylově a zároveň hledá kvalitu, zná určitě značku ALPHA INDUSTRIES. Od počátku firma vyrábí polní bundy M-65 a letecké bundy MA-1, později CWU, dodávané především složkám armády. Zvláště v chladném zimním počasí jsou oblíbené bundy N-2B, N-3B. Varianty army oblečení, např. letní bundy, zimní bundy, přizpůsobené v současné době modním trendům, aniž by ztratily na funkčnosti a kvalitě, jsou stále vyhledávanějšími produkty kultovní značky Alpha Industries.