Nášivky

Upřesnit cenu
od 65 Kč do 195 Kč
 
 
Upřesnit značku
DALŠÍ VÝROBCI (5)
Seřadit položky
počet na stránce:

Nášivka NASA barevná

Textilní nášivka s nažehlovací plochou, průměr-7,5cm. NASA-National Aeronautics and Space Act-Národní úřad pro letectví a kosmonautiku, založen v roce 1958 a soustřeďuje veškerý vesmírný výzkum.

Nášivka NASA barevná
Výrobce:Made In USA
Kód:1416
195 Kč bez DPH 161 Kč
ihned

Nášivka SEEBEES barevná

Textilní nášivka s nažehlovací plochou, průměr-7,5cm. SEEBEES-součást US Navy, založeno v roce 1942. Zabývají se stavbou základen, letišť, podvodních zařízení a jsou nezbytnou silou při plnění úkolů námořnictva.

Nášivka SEEBEES barevná
Výrobce:Made In USA
Kód:1206
125 Kč bez DPH 103 Kč
ihned

Nášivka TOP GUN barevná

Textilní nášivka s nažehlovací plochou, průměr-10cm. Top Gun je program námořnictva Spojených států pro výcvik námořních pilotů a důstojníků ke zdokonalení letecké a bojové techniky. (The United States Navy Strike Fighter ...

Nášivka TOP GUN barevná
Výrobce:Made In USA
Kód:1401
195 Kč bez DPH 161 Kč
Nyní nedostupné

Nacházíte se v kategorii: Nášivky

 tel.: +420 732435004

0 kusů / 0

ROTHCO

 
 
 
 
 
Firma ROTHCO patří k největším dodavatelům vojenského oblečení a army vybavení. Milovníci army stylu v oblékání jistě ocení velký výběr oblečení, a to jak čepice, trika, tak samozřejmě kalhoty, obuv a bundy, vč.softshellových. Velkou oblibu si získalo army oblečení ve stylu Vintage, hlavně bundy M-65, kalhoty, šortky a další. Pro jakoukoliv příležitost jsou vhodné army tašky v mnoha provedeních a barvách a tašky kožené. Ve velkém počtu výrobků lze samozřejmě nalézt rovněž oblečení a vybavení pro rozličné outdoorové aktivity. Vysoká kvalita zpracování a originalita podtrhuje oblíbenost výrobků značky ROTHCO.

ALPHA INDUSTRIES

 
Každý, kdo se chce oblékat stylově a zároveň hledá kvalitu, zná určitě značku ALPHA INDUSTRIES. Od počátku firma vyrábí polní bundy M-65 a letecké bundy MA-1, později CWU, dodávané především složkám armády. Zvláště v chladném zimním počasí jsou oblíbené bundy N-2B, N-3B. Varianty army oblečení, např. letní bundy, zimní bundy, přizpůsobené v současné době modním trendům, aniž by ztratily na funkčnosti a kvalitě, jsou stále vyhledávanějšími produkty kultovní značky Alpha Industries.