Svítilny čelové

Upřesnit cenu
od 395 Kč do 495 Kč
 
 
Upřesnit značku
DALŠÍ VÝROBCI (4)
Seřadit položky
počet na stránce:

Svítilna čelová VIPER® SPECIAL OPS oliva

Lehká taktická čelová svítilna s odepínatelným řemínkem a pěti režimy svícení: červená, červená přerušovaná, bílá, silnější bílá, bílá přerušovaná. Žárovka LED-svítivost 60-65 lumenů, doba svitu-až 18 ...

Svítilna čelová VIPER® SPECIAL OPS oliva
Výrobce:VIPER®
Kód:VTORSOPG
495 Kč bez DPH 409 Kč
ihned

Svítilna čelová KOMBAT® PREDATOR 1LED 1CREE černá

Lehká taktická čelová svítilna, 1 x CREE 3W, 1 x červená LED, pružný nastavitelný řemínek. 3 přepínatelné režimy: standart bílá, jasná bílá, červená. Dodáváno s bateriemi 3xAAA. Váha: 20g - bez baterií.

Svítilna čelová KOMBAT® PREDATOR 1LED 1CREE černá
Výrobce:KOMBAT.UK®
Kód:KO-1641
495 Kč bez DPH 409 Kč
ihned

Svítilna čelová WEB-TEX® WARRIOR černá

Lehká kompaktní čelová svítilna, 1 x bílá LED s posuvnou červenou clonou, pružný nastavitelný řemínek. 3 přepínatelné režimy: standart-boost-flash. Dodáváno s bateriemi 3xAAA. Váha: 90g - s bateriemi.

Svítilna čelová WEB-TEX® WARRIOR černá
Výrobce:WEB-TEX®
Kód:WWTORHEA
495 Kč bez DPH 409 Kč
ihned

Svítilna čelová ROTHCO® MIRA DELUXE 2+2LED 1CREE černá

Lehká kompaktní čelová svítilna, 1 x středová CREE-3W/90 Lumenů , 2xLED bílá-8 Lumenů, 2xLED červená-3 Lumeny, pružný nastavitelný řemínek. 3 přepínatelné režimy. Dodáváno bez baterií 3xAAA. Váha: 30g.

Svítilna čelová ROTHCO® MIRA DELUXE 2+2LED 1CREE černá
Výrobce:ROTHCO®
Kód:236
395 Kč bez DPH 326 Kč
3 - 10 dní

Nacházíte se v kategorii: Svítilny čelové

 tel.: +420 732 435 004

0 kusů / 0

ROTHCO

Firma ROTHCO patří k největším dodavatelům vojenského oblečení a army vybavení. Milovníci army stylu v oblékání jistě ocení velký výběr oblečení, a to jak čepice, trika, tak samozřejmě kalhoty, obuv a bundy, vč.softshellových. Velkou oblibu si získalo army oblečení ve stylu Vintage, hlavně bundy M-65, kalhoty, šortky a další. Pro jakoukoliv příležitost jsou vhodné army tašky v mnoha provedeních a barvách a tašky kožené. Ve velkém počtu výrobků lze samozřejmě nalézt rovněž oblečení a vybavení pro rozličné outdoorové aktivity. Vysoká kvalita zpracování a originalita podtrhuje oblíbenost výrobků značky ROTHCO.

ALPHA INDUSTRIES

Každý, kdo se chce oblékat stylově a zároveň hledá kvalitu, zná určitě značku ALPHA INDUSTRIES. Od počátku firma vyrábí polní bundy M-65 a letecké bundy MA-1, později CWU, dodávané především složkám armády. Zvláště v chladném zimním počasí jsou oblíbené bundy N-2B, N-3B. Varianty army oblečení, např. letní bundy, zimní bundy, přizpůsobené v současné době modním trendům, aniž by ztratily na funkčnosti a kvalitě, jsou stále vyhledávanějšími produkty kultovní značky Alpha Industries.