Made In USA

Upřesnit cenu
od 75 Kč do 495 Kč
 
 
Seřadit položky
počet na stránce:

Opasek MONEY BELT kůže 4cm černá

Kožený opasek se skrytou peněženkou na vnitřní straně se zipem, šířka 4cm, délka 115cm, kovová spona. Materiál - dvojitá kůže.

Opasek MONEY BELT kůže 4cm černá
Výrobce:Made In USA
Kód:243608
495 Kč bez DPH 409 Kč
ihned

Nášivka TOP GUN barevná

Textilní nášivka s nažehlovací plochou, průměr-10cm. Top Gun je program námořnictva Spojených států pro výcvik námořních pilotů a důstojníků ke zdokonalení letecké a bojové techniky. (The United States Navy Strike Fighter ...

Nášivka TOP GUN barevná
Výrobce:Made In USA
Kód:1401
175 Kč bez DPH 145 Kč
ihned

Nacházíte se v kategorii: Made In USA

 tel.: +420 732 435 004

0 kusů / 0

ROTHCO

Firma ROTHCO patří k největším dodavatelům vojenského oblečení a army vybavení. Milovníci army stylu v oblékání jistě ocení velký výběr oblečení, a to jak čepice, trika, tak samozřejmě kalhoty, obuv a bundy, vč.softshellových. Velkou oblibu si získalo army oblečení ve stylu Vintage, hlavně bundy M-65, kalhoty, šortky a další. Pro jakoukoliv příležitost jsou vhodné army tašky v mnoha provedeních a barvách a tašky kožené. Ve velkém počtu výrobků lze samozřejmě nalézt rovněž oblečení a vybavení pro rozličné outdoorové aktivity. Vysoká kvalita zpracování a originalita podtrhuje oblíbenost výrobků značky ROTHCO.

ALPHA INDUSTRIES

Každý, kdo se chce oblékat stylově a zároveň hledá kvalitu, zná určitě značku ALPHA INDUSTRIES. Od počátku firma vyrábí polní bundy M-65 a letecké bundy MA-1, později CWU, dodávané především složkám armády. Zvláště v chladném zimním počasí jsou oblíbené bundy N-2B, N-3B. Varianty army oblečení, např. letní bundy, zimní bundy, přizpůsobené v současné době modním trendům, aniž by ztratily na funkčnosti a kvalitě, jsou stále vyhledávanějšími produkty kultovní značky Alpha Industries.