Svítilna ESP® HELIOS 1LED CREE černá

ESP®
dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


Kód:
FLT-2CR123H
Výrobce:
Cena s DPH: 875 Kč
Cena bez DPH: 723 Kč
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné

  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Svítilna ESP® HELIOS 1LED CREE černá

Taktická policejní vlhkuodolná svítilna s LED CREE/3W, svítivost-120 lm. Duralové tělo, nerozbitné polykarbonátové sklo. Dosvit cca 150 metrů. Spínač na spodním konci svítilny se 2 funkcemi: krátký stisk pro okamžité a krátké osvícení, úplný stisk pro trvalé zapnutí svítilny. Ochrana proti náhodnému sepnutí pootočením koncovky.

Napájení: 2x lithiové články CR123A-součást dodávky.

Rozměry: délka-135 mm, průměr rukojeti-25 mm, Hmotnost: 135g vč. baterií. 

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
 tel.: +420 732435004

0 kusů / 0

ROTHCO

Firma ROTHCO patří k největším dodavatelům vojenského oblečení a army vybavení. Milovníci army stylu v oblékání jistě ocení velký výběr oblečení, a to jak čepice, trika, tak samozřejmě kalhoty, obuv a bundy, vč.softshellových. Velkou oblibu si získalo army oblečení ve stylu Vintage, hlavně bundy M-65, kalhoty, šortky a další. Pro jakoukoliv příležitost jsou vhodné army tašky v mnoha provedeních a barvách a tašky kožené. Ve velkém počtu výrobků lze samozřejmě nalézt rovněž oblečení a vybavení pro rozličné outdoorové aktivity. Vysoká kvalita zpracování a originalita podtrhuje oblíbenost výrobků značky ROTHCO.

ALPHA INDUSTRIES

Každý, kdo se chce oblékat stylově a zároveň hledá kvalitu, zná určitě značku ALPHA INDUSTRIES. Od počátku firma vyrábí polní bundy M-65 a letecké bundy MA-1, později CWU, dodávané především složkám armády. Zvláště v chladném zimním počasí jsou oblíbené bundy N-2B, N-3B. Varianty army oblečení, např. letní bundy, zimní bundy, přizpůsobené v současné době modním trendům, aniž by ztratily na funkčnosti a kvalitě, jsou stále vyhledávanějšími produkty kultovní značky Alpha Industries.