Elektrický paralyzér ESP® POWER 200

ESP®
dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


Kód:
POWER200
Výrobce:
Cena s DPH: 995 Kč
Cena bez DPH: 822 Kč
Skladová dostupnost:
3 - 10 dní

  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Elektrický paralyzér ESP® POWER 200

Paralyzer POWER 200, dokonalý osobní obranný prostředek. Jednou z nejdůležitějších předností paralyzeru POWER 200 je poutko s pojistným kolíkem. Toto poutko zavěšené na zápěstí učiní paralyzer nefunkčním v okamžiku násilného vytržení přístroje z ruky. Před neúmyslným výbojem Vás chrání zajišťovací bezpečnostní vypínač.

Charakteristika paralyzeru POWER 200: Ochrání Vás před zloději, násilníky i divokými zvířaty. Silný elektrický výboj okamžitě zneškodní útočníka již při letmém dotyku s jeho tělem. Účinkuje přes silnou vrstvu oděvu (i koženého). V žádném případě nemůžete utrpět zpětný výboj,ani když Vás útočník pevně drží. Nezanechává žádné psychické ani fyzické následky.

Použití a účinky paralyzeru POWER 200: 0,5 sekundy krátký úder, způsobí útočníkovi svalovou křeč a úlek 1 až 3 sekundy střední úder, způsobí útočníkovi pád k zemi a duševní otřes, ale za okamžik je schopen se postavit 4 až 5 sekund plný úder, způsobí pád útočníka, ztrátu orientace a šok na několik minut. Paralyzer POWER 200 je vhodný zejména: pro ženy, podnikatele, taxikáře, pro strážní služby, prodavače, obsluhy benzínových čerpadel, vedoucí restaurací a barů, ošetřovatele zvířat, na dovolenou. K napájení POWER 200 je nutné používat pouze kvalitní 9V alkalickou baterii Energizer. Bez používání přístroje vydrží baterie 4 roky.

Upozornění:Výrobek je prodejný osobám starším 18ti let!

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
 tel.: +420 732 435 004

0 kusů / 0

ROTHCO

Firma ROTHCO patří k největším dodavatelům vojenského oblečení a army vybavení. Milovníci army stylu v oblékání jistě ocení velký výběr oblečení, a to jak čepice, trika, tak samozřejmě kalhoty, obuv a bundy, vč.softshellových. Velkou oblibu si získalo army oblečení ve stylu Vintage, hlavně bundy M-65, kalhoty, šortky a další. Pro jakoukoliv příležitost jsou vhodné army tašky v mnoha provedeních a barvách a tašky kožené. Ve velkém počtu výrobků lze samozřejmě nalézt rovněž oblečení a vybavení pro rozličné outdoorové aktivity. Vysoká kvalita zpracování a originalita podtrhuje oblíbenost výrobků značky ROTHCO.

ALPHA INDUSTRIES

Každý, kdo se chce oblékat stylově a zároveň hledá kvalitu, zná určitě značku ALPHA INDUSTRIES. Od počátku firma vyrábí polní bundy M-65 a letecké bundy MA-1, později CWU, dodávané především složkám armády. Zvláště v chladném zimním počasí jsou oblíbené bundy N-2B, N-3B. Varianty army oblečení, např. letní bundy, zimní bundy, přizpůsobené v současné době modním trendům, aniž by ztratily na funkčnosti a kvalitě, jsou stále vyhledávanějšími produkty kultovní značky Alpha Industries.