Polní lopatka ROTHCO® US TRI-FOLD EXTREME NATO oliva

ROTHCO®
dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


Kód:
80839
Výrobce:
Cena s DPH: 495 Kč
Cena bez DPH: 409 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Polní lopatka ROTHCO® US TRI-FOLD EXTREME NATO oliva

Praktická skládací polní lopatka pro náročné podmínky z kvalitního a silnějšího materiálu, ozubené hrany, možnost použití též jako motyka, pilka.

Dodáváno s pouzdrem.

Rozměry-délka: rozložená-60cm, složená-22cm. Hmotnost-1400g.

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
 tel.: +420 732 435 004

0 kusů / 0

ROTHCO

Firma ROTHCO patří k největším dodavatelům vojenského oblečení a army vybavení. Milovníci army stylu v oblékání jistě ocení velký výběr oblečení, a to jak čepice, trika, tak samozřejmě kalhoty, obuv a bundy, vč.softshellových. Velkou oblibu si získalo army oblečení ve stylu Vintage, hlavně bundy M-65, kalhoty, šortky a další. Pro jakoukoliv příležitost jsou vhodné army tašky v mnoha provedeních a barvách a tašky kožené. Ve velkém počtu výrobků lze samozřejmě nalézt rovněž oblečení a vybavení pro rozličné outdoorové aktivity. Vysoká kvalita zpracování a originalita podtrhuje oblíbenost výrobků značky ROTHCO.

ALPHA INDUSTRIES

Každý, kdo se chce oblékat stylově a zároveň hledá kvalitu, zná určitě značku ALPHA INDUSTRIES. Od počátku firma vyrábí polní bundy M-65 a letecké bundy MA-1, později CWU, dodávané především složkám armády. Zvláště v chladném zimním počasí jsou oblíbené bundy N-2B, N-3B. Varianty army oblečení, např. letní bundy, zimní bundy, přizpůsobené v současné době modním trendům, aniž by ztratily na funkčnosti a kvalitě, jsou stále vyhledávanějšími produkty kultovní značky Alpha Industries.